- XIGMATEK

Цена
€35 76 / 69 94 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN49158
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (FRGB)Rear: 120 mm x 1 (FRGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1Top: 120 mm x 2
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 3
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 320 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignSpecial Front Panel Tempered Glass DesignPSU Shroud: 3.5" HDD x 1 HDD Cage: 3.5" HDD x 2 or 3.5" HDD & 2.5" SSD x 1 eachPSU Length Limitation 165 mm
РАЗМЕРИ: 365 x 200 x 456 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4713436749158
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN49158
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (FRGB)Rear: 120 mm x 1 (FRGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1Top: 120 mm x 2
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 3
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 320 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignSpecial Front Panel Tempered Glass DesignPSU Shroud: 3.5" HDD x 1 HDD Cage: 3.5" HDD x 2 or 3.5" HDD & 2.5" SSD x 1 eachPSU Length Limitation 165 mm
РАЗМЕРИ: 365 x 200 x 456 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4713436749158
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN49158
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (FRGB)Rear: 120 mm x 1 (FRGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1Top: 120 mm x 2
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 3
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 320 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignSpecial Front Panel Tempered Glass DesignPSU Shroud: 3.5" HDD x 1 HDD Cage: 3.5" HDD x 2 or 3.5" HDD & 2.5" SSD x 1 eachPSU Length Limitation 165 mm
РАЗМЕРИ: 365 x 200 x 456 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4713436749158
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN49158
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (FRGB)Rear: 120 mm x 1 (FRGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1Top: 120 mm x 2
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 3
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 320 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignSpecial Front Panel Tempered Glass DesignPSU Shroud: 3.5" HDD x 1 HDD Cage: 3.5" HDD x 2 or 3.5" HDD & 2.5" SSD x 1 eachPSU Length Limitation 165 mm
РАЗМЕРИ: 365 x 200 x 456 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4713436749158
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред |
| RGB | Fixed |
| RGB | Да |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 (FRGB) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 (FRGB) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 3 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 320 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Superior Airflow and Ventilation Design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PSU Length Limitation 165 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PSU Shroud: 3.5" HDD x 1 HDD Cage: 3.5" HDD x 2 or 3.5" HDD & 2.5" SSD x 1 each |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Special Front Panel Tempered Glass Design |
| РАЗМЕРИ | 365 x 200 x 456 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 2 |
| Тегло | 5.30кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 4 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 280мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 6.5 |
| Тегло | 5.30кг |
Xigmatek Duke ATX Mid-Tower кутия с 4 RGB вентилатора
Насладете се на зашеметяващо RGB осветление и отличен въздушен поток още от кутията. Xigmatek Duke идва с четири предварително инсталирани 120mm RGB вентилатора, страничен панел от закалено стъкло и просторен интериор за високопроизводителни компоненти.
Ключови Предимства
- 4 предварително инсталирани RGB вентилатора — Три предни и един заден осигуряват отлично охлаждане и ярко осветление, управлявано чрез вградения RGB контролер.
- Страничен панел от закалено стъкло — Покажете своята конфигурация с прозрачен, здрав панел, който подчертава компонентите и RGB вентилаторите.
- Отлична съвместимост — Поддържа ATX, Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, графични карти до 330mm и процесорни охладители до 160mm височина.
- Модерен преден панел — Разполага с два USB 3.0 порта и един USB 2.0 порт за бърз трансфер на данни и лесна свързаност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани дънни платки | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm RGB |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1 |
| Макс. дължина на GPU | 330 mm |
| Макс. височина на CPU охладител | 160 mm |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Xigmatek Duke кутия
- 4 x 120mm RGB вентилатора (предварително инсталирани)
- RGB контролер
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционни и др.)
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















